Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

1 2 3 4
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD
Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LSW
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 6500000-7000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 80% - 90%
Wuhan Lianshangwang Technology Co, 1999 yılında kurulan LTD ulusal yüksek ve yeni teknoloji kurumsal araştırma, geliştirme, üretim ve Steroid hormon API'ler ve ara ticareti konusunda uzmanlaşmıştır.

Testosteron serisi, Trenbolone serisi ve benzeri farmasötik ürünlerin ve ara ürünlerin, özellikle de Testosteron serisi, Trenbolone serisi ve benzeri ürünler için, farmasötik ve ara ürünlerin önde gelen tedarikçisidir.

Şirket, arz ve talebe uygun ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünlerin araştırılması için Ar-Ge departmanına büyük fon ve beyin yatırıyor. Üst düzey araştırma grubu, gelişmiş cihazlar ve iyi bilimsel atmosfer Ar-Ge kalitesini garanti eder. Bitkideki tüm ürünler Ar-Ge departmanının meyvesidir. Ürünlerimiz, birçoğu uluslararası standartlara ulaşan iç piyasanın ileri standartlarına ulaşmaktadır.

Sermaye tahakkümleri 100 milyon RMB'nin üzerindedir. GMP standardına göre, şirket, gelişmiş ekipmanlarla donatılmış 10000 m2'lik bir fabrika inşa etti. Fabrika, eksiksiz bir QA ve QC sistemine sahiptir. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimli ve yüksek hassasiyete sahip aletleri analiz eden birkaç sete sahibiz. Şirket ISO9001'in onayını almıştır. İhracat ve ithalat yetkisi, ince kimyasal, biyokimyasal, ilaç ve ara ürünlerin dağıtıldığı hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda satılmaktadır ve müşterilerimiz tarafından çokça tavsiye edilmektedir. Daha fazla piyasa geliştirmek için, müreffeh bir gelecek yapmak için dünya çapında fabrikada ve ticarette bulunan şirketle işbirliği yapmaya hevesliyiz.

Yüksek standartta, yeni teknolojide, yüksek kalitede, "evlilik olarak bilim ve teknolojiyi birbirine bağlayan" yol üzerinde ısrarcı olan "önce insanlar, bilim ve teknolojinin gelişmesine öncülük eden, topluma hizmet eden" insanlara bir fikir savunuyoruz . kimya endüstrisi yöneten, üreten, geliştiren, şirketin toplam sayısının% 30'u için profesyonel ve teknik personel hesabının her türlü yüksek teknoloji yetenekli bir yığın var araştırma, geliştirme, yeni yüksek üretimine ayrılmıştır -Tek ürün, piyasaya sürekli yenilenen ürünleri tanıtmak. ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip aletleri analiz eden birkaç sete sahibiz. Şirket ISO9001'in onayını almıştır.

Güçlü teknik gücü, mükemmel kalite yönetim sistemi ve mükemmel kurumsal itibarı ile, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin inancına sahibiz. Ürünlerimiz uluslararası gelişmiş seviyeye ulaşır, ABD, Avustralya, Almanya, İngiltere, Fransa, Kanada, Brezilya, Tayland ve diğer ülkelerde satılmaktadır.
Iş felsefesi "dürüstlük, pragmatizm, yenilik ve gelişme" dayanarak, karşılıklı müşterilerimiz ile geliştirmek kazan-kazanırsınız.

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Cindy Wsp:+86 13026161792

Tel: 86-1887-2220-811

Faks: 86-027

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)