Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /data/www/trade/tradeweb/protected/controllers/BaseController.php on line 4299 Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /data/www/trade/tradeweb/protected/controllers/BaseController.php on line 4300
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerNandrolone DECA Durabolin

Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin

Sertifikalar
Warning: Illegal string offset 'layout' in /data/www/trade/tradeweb/protected/components/SeoHtml.php on line 544 iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Warning: Illegal string offset 'layout' in /data/www/trade/tradeweb/protected/components/SeoHtml.php on line 544 iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin

Çin Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin Tedarikçi
Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin Tedarikçi Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin Tedarikçi Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Diandrol 100mg Nandrolone Harman Bileşik Enjeksiyon Dişlisi Vücut Geliştirici İçin

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: bulksteroid@ycgmp.com
Sertifika: ISO9001:2008 , SGS , Pharmacopoeia Grade
Model Number: Bulk Pure Raws Powder / Semi-finished Oil

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Whatsapp +86 13026161792
Fiyat: 1.7USD
Packaging Details: Safe Discreet Packing For Small Quantity , By Air or By Sea for Above 50 kgs.
Delivery Time: 4-6 working days to US,Eu
Payment Terms: Bitcoin, Bank Wire, Western Union, MoneyGram, no longer Paypal
Supply Ability: 820 kg/month , Bulk stock
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: BP / USP / EP Saflık: % 99.1'den Az Değil Ham
Başvuru Türü: enjeksiyon diğer adı: Diandrol 100mg, Dexadur 350mg, DECA Karışımı
Örnek: KULLANILABİLİR özelleştirilmiş: Premade Oil Liquid, Tarifler rengi

Üstyapı için Diandrol 100mg Nandrolone Blend Bileşik Enjeksiyon Dişli

 

E-posta: bulksteroid@ycgmp.com

Whatsapp +86 13026161792

Skype: Canlı: 597878353

Açıklama:


Dinandrol, Xelox Pharma co. Tarafından geliştirilen bir Nandrolone karışımıdır. Filipinler'de bulunan. Nandrolone karışımı olarak, Dinandrol hem Nandrolone Decanoate hem de Nandrolone Phenylpropionate içerir. Bu bileşiğin ardındaki düşünce Sustanon 250'ye benzerdi. Bu ilginç bir üründür, çünkü Nandrolone Decanoate (Deca) ve Nandrolone Phenypropionate (Durabolin) gibi en popüler iki Nandrolone preparasyonu birleştirir. Pazarlama açısından bakıyorum, bu iyi bir şey.
fikir, çünkü Nandrolone'un her iki versiyonu gibi bir çok insan.

Nandrolone Blend (Dinandrol 100mg / ml) konsantrasyonu açısından
Nandrolone Phenylpropionate: 40mg / ml
Nandrolone Decanoate: 60mg / ml

Ps: Başka bir nandrolone Dexadur 350mg karışımı içerir: Nandrolone Decanoate 200mg, Nandrolone Cypionate 100mg, Nandrolone Phenylpropionate 50mg. Haftada 350-700 mg doz

En yaygın kullanılan esterler nandrolon dekanoat ve nandrolon fenilpropionattır. Ayrıca Nandrolone Base (Nandrolone No Ester), Nandrolone Cypionate, Nandrolone Undecylate, Nandrolone Laurate, Nandrolone Propionate. Nandrolone Blend'i DECA ve NPP ile yapmak için kullanılabilir.


Uygulama:


Bir performans ortamında, Dinandrol kitle inşasına ve tüm Nandrolone bileşiklerinin geri kazanımı ve dayanıklılık teşviki gibi çok faydalı olabilir. Bununla birlikte, hala geleneksel Nandrolone hormonlarından daha az popüler ve daha az kullanılabilir olacaktır. Dinandrol'ün fonksiyonları ve özellikleri çok güçlüdür ve en iyi anabolik steroidlerin sunduğu bazı şeyleri kapsamaktadır. Dinandrol özelliklerinin çoğu, testosterona çok benzeyen diğer anabolik steroidlere benzerdir, ancak 19-doğası bize benzersiz bir steroid verir. Ayrıca Nandrolone hormonunu diğer birçok steroid hormonundan ayıran iki özellik taşıyoruz. Dinandrol'ün etkileri en çok yağsız kas kütlesi oluşturma ile ilişkilidir. Bu, sezon dışı büyüme dönemleri için mükemmel bir anabolik steroiddir. Anadrol veya Dianabol gibi oral steroidler olarak kilo alımının önemli veya hızlı bir şekilde sağlanmayacağı, ancak kazancın yine de yeterli kaloriyle önemli olacağı söylenemez. Dahası, birey, Anadrol ve Dianabol gibi steroidlere kıyasla, bir kez kullanım kesildiğinde Dinandrol'ün etkilerine bağlı olarak elde edilen kas dokusunun daha kolay tutulmasını sağlamalıdır.
Dinandrol'ün etkileri, steroidin iyileşmeyi ve dayanıklılığı destekleme kabiliyeti için de büyük ölçüde takdir edilmektedir. Çok az kişi Nandrolone hormonunu bir kesim steroid olarak düşünür, ancak Dinandrol'un etkileri bir kesim aşamasında çok yararlı olabilir. Bu steroid, Trenbolone veya Anavar gibi iklimi geliştirmeyecek ve Primobolan gibi bile olmayacak, ama yine de bir yeri var. Birçok rekabetçi vücut geliştiricisi, daha büyük miktarlarda yağsız kas dokusunu korumak veya korumak için Nandrolone'u özellikle planın ön ucunda kesme planlarında faydalı bulmaktadır.


Döngüsü veya doz yorumları


Etkili Doz (Erkekler): 200-600mg / hafta
Etkili Doz (Kadınlar): 50mg / hafta
Aktif yaşam: 15 gün
Algılama Süresi: 18 aya kadar
Sporcuların çoğu, haftada 200 mg'ı daha verimli ve kas dayanıklılığı ve iyileşmesini önemli ölçüde teşvik edecek şekilde bulacaktır. Aynı doz, bir kesim döngüsü sırasında aynı yararlar için kullanılabilir.

Sezon dışı sporcu için, Dinandrol dozları normal olarak haftada 300-600 mg arasında değişecektir. Haftada 300mg fantastik bir başlangıç ​​noktasıdır. Haftada 300mg iyi tolere edilirse, bir sonraki dolaşımda daha yüksek bir doz düşünülebilir. Çok azının haftada 600 mg'dan daha fazlasına ihtiyacı olmalıdır, fakat dozun ne kadar yüksek olduğuna bakılmaksızın, doz ne kadar yüksek olursa, olumsuz yan etkiler olasılığı da o kadar artar. Çoğu erkeğin haftada 400 mg'a çıkması gerekmeyecek.

Dozdan bağımsız olarak, Dinandrol haftada en az iki kez enjekte edilmelidir. Mükemmel kan seviyelerini korumak için, diğer her gün küçük dozlar yeterli olacaktır. Enjeksiyon planınızı veya toplam dozunuzu nasıl planladığınıza bakılmaksızın, sekiz haftalık kullanım on iki hafta ile en az daha uygun olacak şekilde minimum olacaktır. Birçok erkek, çok tolere edilebilir olmak için on altı haftalık kullanım bile bulabilir. Ayrıca, tüm anabolik steroidler ile Dinandrol yığınlarını da bulacaksınız, ancak başka bir Nandrolone bileşiği ile kullanmak için hiçbir sebep yoktur.

Kadın atlet için 4-6 hafta boyunca haftada 50mg'lik bir Dinandrol dozu, kullanım süreleri arasında en az altı haftalık bir süre kullanılmaması tavsiye edilir. Bazı kadınlar bu hormona tahammül edebilecek ve büyük fayda sağlayabileceklerdir, ancak bir kadından diğerine farklılık gösterecektir. Haftada 50 mg'ın üzerinde olan dozlar, ancak bir miktar virilizasyon temin eder.


Sıcak Satış Anabolik Steroidler :

Ham Steroidler Toz Kaynağı SERM SARM'leri Ön Karışımlı Yarı Mamul
Steroid Çözümü
Blend Steroid Çözümleri
Testosteron Harmanı Sustanon 250mg, 400mg / ml Test karışımı 450 mg
Testosteron propionat Test Prop 100mg / ml Test karışımı 500 mg
Testosteron enantat Test 250 mg, 300 mg / ml Tri Tren 180 mg
Testosteron cypionate Cyp 250mg, 300mg / ml'yi test edin Tri Testi 300mg, 400mg
Nandrolone Decanoate Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300mg
Nandrolone Phenypropionate NPP 100mg, 150mg / ml Tren Testi 225mg
Boldenone Undesilenat Equipoise 250mg, 300mg, 400mg / ml Tren Test Deposu 450mg
Oxandrolone Boldenone Cypionate 200 mg Eşit Test 450 mg
stanozolol Winstrol Süspansiyon 50mg su Üstün 450mg
Trenbolon asetat Stanozolol 50mg / ml yağ bazlı Anomass 400 mg
Trenbolone Enantat Tren Ace 100mg / ml Rippex 225mg
Drostanolone Propionate Trenbolone tr 100mg, 200mg / ml Kütle 500 mg
Metenolon asetat Tren Hexa 75mg / ml Rip Kesim 175mg
Dianabol Masteron 100mg, 150mg / ml TMT 300mg
Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375mg
Clomifene Anavar 50mg / ml TM Karışımı 500mg
MK-2866 Anastrozol 5mg / ml
Daha Daha Daha


Dinandrol (Nandrolone Blend) Rekabet Avantajları:


1. zengin deneyim: biz bu alanda uzmanlaşmak yıllardır, bizim steroidler neredeyse dünyaya ihraç edilmiştir. Amerika, Kanada, uk, brezilya, almanya, rusya, avustralya, yunanistan, polonya, bulgaristan, rumania, hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazla Alan.
2. Büyük kalite, Yüksek saflık ve Uygun fiyat.
3. Güvenli ve hızlı teslimat: Çok sayıda farklı güvenli paketleme yöntemleri, ekspres seçiminde deneyim, gelmesi için 4 ~ 7 gün, başarılı oran% 99.
4. İyi satış sonrası servis. Çeşitli sorunları çözmek için 24/7 çevrimiçi!

Sipariş nasıl yapılır:

Birincisi: Lütfen aradığınız ürünü, miktarı ve hedef ülkeyi bildirin.

İkincisi: Tüm ayrıntıları onaylıyor ve satın alma siparişini veriyorsunuz;

Üçüncü: Ürünümüzün detay fiyatını gönderiyoruz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunuyoruz.

Forth: Siparişi onayla ve 100% peşin ödeme yap ve bize detay adresini gönder.

Beşinci: Sevkıyatınızı ihtiyaçlarınıza göre düzenleriz.

Altıncı: parsel aldıktan sonra satış sonrası hizmet sunuyoruz.


Etiket kelimeler:
Dinandrol (Nandrolone Karışımı), Ham Steroid Tozu, Nandrolone Karışımı Steroidleri, Diandrol 100mg, Dexadur 350mg, Nandrolone Ham Steroid Tozu Tarifleri

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)