Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSERMs Steroidleri

Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz

Çin Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz Tedarikçi
Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz Tedarikçi Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz Tedarikçi

Büyük resim :  Östrojen Azaltımı İçin Femara Raw Steroid Letrazol Beyaz Kristal Toz

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: LSW
Sertifika: ISO9001, SGS, USP, BP
Model Number: 112809-51-5

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10g
Fiyat: Negotiated (Best offer will be provided based on your quantity)
Packaging Details: Professional discreet package, Foil bag or as your demand.
Delivery Time: Within 24 hours after payment
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, Bank transfer, Bitcoin
Supply Ability: Plenty In Stock (New Batch)
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Tahlil: % 99 Karakter: Beyaz kristal toz
Paket: gizli paket veya talebiniz gibi MF: C17H11N5
MW: 285,3 Sıcaklığı sakla: 77 derece F (25 derece derece).

Östrojen Azaltımı İçin Femara Ham Steroid Tozları Aromataz İnhibitörü Letrazol

Letrazole Detayları:

takma ad Femara, TROZET
CAS 112809-51-5
tahlil % 99
Karakter Beyaz kristal toz
paket gizli paket veya talebiniz gibi
Adedi 10G
MF C17H11N5
MW 285,3
Depolama 77 derece F (25 derece derece). 59 ve 86 derece F (15 ve 30 derece C) sıcaklıklardaki kısa depolamaya izin verilir. Isı, nem ve ışıktan uzak tutun. Tuvalete saklamayın. Letrozole çocukların erişemeyeceği yerlerden uzak tutun ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Letrazole Açıklama

Femara (jenerik ismi letrozol) yumurtalık sorunları olan kadınlar için veya açıklanamayan infertiliteye sahip kadınlar için etkili bir doğurganlık tedavisi olabilen oral bir ilaçtır.

Bu ilaç, aromataz inhibitörleri olarak adlandırılan bir ilaç sınıfındadır. Femara çoğunlukla meme kanseri vakalarını tedavi etmek için kullanılmıştır.

Letrazol Uygulaması:

1) Menopoz öncesi kadınlarda öncelikle bazı meme kanseri türlerini tedavi etmek. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer koşullar için de kullanılabilir.

2) Letrozol bir aromataz inhibitörüdür. Esas olarak vücutta üretilen toplam östrojen miktarını azaltarak çalışır. Bu kanser hücrelerini aç bırakmaya yardımcı olur.

3) Letrozolün anti-östrojen etkisi, gebeliğin sonlandırılması için misoprostol ile kombinasyon halinde ön tedavide yararlı olduğu gösterilmiştir. Birçok ülkede pahalı ve kullanılamayan mifepriston yerine kullanılabilir.

4) Letrozol bazen jinekomasti için bir tedavi olarak kullanılır, ancak erken aşamada yakalanırsa muhtemelen en etkili olanı (örneğin, anabolik steroid kullananlarda)

5) Bazı çalışmalar, letrozolün, obstrüktif olmayan azoospermiye yakalanan erkek hastalarda spermatogenezi teşvik etmek için kullanılabileceğini göstermiştir.

6) letrozole'un farelerde büyüme plakalarının kaynaşmasını geciktirdiği de gösterilmiştir. [13] Letrozol, büyüme hormonu ile birlikte kullanıldığında, kısa boylu bir ergen oğlanda etkili olarak gösterilmiştir.

7) Endometriozu tedavi etmek için Letrozol de kullanılmıştır.

Letrozole Kullanım Talimatları

Doktorunuz tarafından yönlendirilen letrozol kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

a) letrozolü yiyecekle veya gıdalarla ağızdan alın.
b) letrozole en iyi sonucu almak için düzenli bir program yapın.
Bir miktar letrozol özlediyseniz, mümkün olan en kısa sürede alınız. Hemen sonraki doz için zamanı gelmişse, kaçırılmış dozu atlayın ve normal doz programınıza dönün. Bir kerede 2 doz almayınız.

Letrozol Yan Etkileri:

1) Letrozol uyuşukluk veya baş dönmesine neden olabilir.

Bu etkileri, alkol veya belirli ilaçlarla almanız durumunda daha kötü olabilir. Letrozolü dikkatli kullanın. Aracınıza nasıl tepki verdiğinizi bilene kadar sürmeyin veya muhtemelen güvensiz başka görevler icra etmeyin.

2) Letrozol baş dönmesine neden olabilir

alkol, sıcak hava, egzersiz veya ateş bu efekti artırabilir. Baş dönmesini önlemek için, özellikle sabahları oturun veya yavaşça durun. Baş dönmesi ilk işaretinde oturun veya yatın.


3) Hamilelik yapabilirseniz, letrozol kullanırken etkili doğum kontrolünü kullanmalısınız. Sonunda menopoza giren veya geçenlerden kadınlar hala hamile kalabilirler. Letrozol kullanırken etkili doğum kontrolünün kullanımı hakkında doktorunuzla konuşun.

4) Sırt, bacak veya kol ağrısı; Meme ağrısı; kabızlık; öksürük; ishal; baş dönmesi; baş ağrısı; sıcak yanıp söner; yıkama; terleme artışı; hazımsızlık; eklem veya kas ağrısı; iştah kaybı; hafif şişme veya sıvı tutma; mide bulantısı; gece terlemeleri; uykusuzluk; karın ağrısı; yorgunluk; vajinal kuruluk veya tahriş; kusma; zayıflığı; kilo alımı veya kaybı.

5) Şiddetli alerjik reaksiyonlar (döküntü, ürtiker, kaşıntı, solunum güçlüğü, göğüste sızlanma, ağız, yüz, dudaklarda veya dilde şişme, olağandışı ses kısıklığı); buzağı ağrısı veya hassasiyet; göğüs ağrısı; karışıklık; ateş, titreme veya boğaz ağrısı; artmış veya ağrılı idrara çıkma; bir kol veya bacağın hissizleşmesi; tek taraflı zayıflık; şiddetli veya kalıcı kemik ağrısı; şiddetli mide ağrısı; nefes darlığı; ani şiddetli baş ağrısı, kusma, baş dönmesi veya bayılma; ayak bilekleri veya ayakların şişmesi; açıklanamayan vajinal kanama veya akıntı; görme veya konuşma değişiklikleri.

Letrozole kullanırken dikkat

Kemik mineral yoğunluğu veya kolesterol seviyeleri de dahil olmak üzere laboratuar testleri, letrozol kullanırken yapılabilir. Bu testler, durumunuzu izlemek veya yan etkileri kontrol etmek için kullanılabilir. Tüm doktor ve laboratuvar randevuları için mutlaka bulundurun.
YAŞLI olarak letrozolü dikkatle kullanın; etkilerine daha duyarlı olabilirler.
Letrozol ÇOCUKLARDA kullanılmamalıdır; çocuklarda güvenlik ve etkinlik teyit edilmemiştir.
Gebelik ve Meme Besleme: Eğer hamiliyseniz letrozol kullanmayınız. Alınırken hamile kalmaktan kaçının. Hamile kalacağınızı düşünüyorsanız hemen doktorunuza danışın. Bu tıbbın sütü içerdiği bilinmiyor. Letrozol kullanırken emziriyorsanız ya da emziriyorsanız, doktorunuza danışın. Bebeğinize olası riskleri tartışın.

Letrozol VS Tamoksifen

Tamoksifen aynı zamanda hormonal olarak yanıt veren göğüs kanserini tedavi etmek için kullanılır, ancak östrojen reseptörüne müdahale ederek bunu yapar. Bununla birlikte letrozol, yalnızca östrojenin çoğunlukla periferik dokularda (yani yağ dokusunda olduğu gibi memede olduğu gibi) ve beynin bir bölümünde üretildiği postmenopozal kadınlarda etkilidir. [17] Menopoz öncesi kadınlarda ana östrojen kaynağı, periferik dokulardan değil yumurtalıklardan kaynaklanmaktadır ve letrozol etkisizdir.

Hormonal olarak yanıt veren meme kanseri olan post-menopozal kadınların BIG 1-98 çalışmasında, letrozol, kanser nüksünü azalttı, ancak tamoksifene kıyasla hayatta kalma oranını değiştirmedi.


Benzer Ürünler

Ürünler CAS
Klomifen sitrat 50-41-9
Tamoksifen Sitrat 472-61-579
Toremifen Sitrat 89778-27-8
Eksemestan (Aromasin) 107868-30-4
Anastrozol (Arimidex) 120511-73-1

Satın Alma Notları


1) .02 ödeme sonrası teslimat.
2). Piyasadan% 20 daha düşük fiyat.
3). En iyi ücretsiz yeniden gönderme politikası.
4). Gizli paket depolarıyla profesyonel depo ve güvenilir ifade aracı.
5). % 98'in üzerinde geçen oran.
6). en kaliteli dünya çapında satmak.
7). 24 saat satış sonrası servis.

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)