Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMasteron Primobolan Steroidler

Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders

Çin Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi
Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders Tedarikçi

Büyük resim :  Masteron Propionate Muscle Hardens Steroids Powder Masteron For Bodybuilders

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: China
Marka adı: lsw
Sertifika: ISO9001, SGS, USP, BP
Model Number: 521-12-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10g cayla@ycgmp.com
Fiyat: Negotiated (Best offer will be provided based on your quantity)
Packaging Details: Professional discreet package, Foil bag or as your demand.
Delivery Time: Within 24 hours after payment
Payment Terms: Western Union, MoneyGram, Bank transfer, Bitcoin
Supply Ability: Plenty In Stock (New Batch)
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Drostanolone Propionate Görünüm: Beyaz kristal toz
aktif yaşam: 2-3 GÜN Algılama zaman: 3 hafta
Erime noktası: 125 ℃ -127 ℃ Tahlil: % 99.8
whatsapp: 86 18219253670

Masteron Propionate Muscle Hardens Steroidler Toz Masteron Vücut Geliştiriciler İçin Yağ Kaybı

Masteron Ayrıntıları

Görünüm Beyaz kristal toz.
isim Drostanolon propionat
Etkili Doz (erkekler) Haftada 350mgs (* her gün 100mgs) ila 500mgs / hafta arası
Etkin Doz (kadınlar) 50-100mg / hafta
Aktif yaşam 2-3 gün
Algılama süresi 3 hafta
Tedarik İmkanı 100kg / ay
Adedi 10g
Erime noktası 125 ℃ -127 ℃
Belirli Döndürme + 27.5 °
Kurutma kaybı % 0,20 (≤% 0,5)
Ateşleme Kalıntısı % 0.02 (≤% 0.1)
tahlil % 99.8

Masteron Açıklama:

Masteron, 2. karbon atomunda bir metil grubu olan, değiştirilmiş bir Dihidrotestosteron formudur. Bu değişiklik, anabolik kuvvet artışından sorumludur. Bu metil grubu, 3-hidroksisteroid dehidrojenaz enziminin Masteron'u metabolize etmesini zorlaştırıyor. Bu enzim kas dokusunda bol miktarda bulunur ve herhangi bir DHT'yi iki inaktif metabolite indirgemekle yükümlüdür: 3-Alfa Androstanediol ve 3-Beta Androstanediol. Bu enzim nedeniyle DHT, kas dokusunda anabolik değildir. 3-hidroksisteroid dehidrojenaz enzimi nötralize edildiğinde, DHT aslında çok güçlü bir anabolik steroid olacağına inanılmaktadır. Drostanolone'un metil grubu ilavesi, bu enzimi uyuşturur.

Drostanolone vücuda bir ester (Propionat veya Enantata bağlanır) olarak enjekte edilir. Enzimler Masteron molekülünden esteri ayırırlar - hangi esterin kullanıldığına bağlı olarak zaman değişir. Bu işlem steroidin kademeli salınım oranına ve uzun yarılanma ömrüne neden olur. Drostanolone Propionat yarılanma ömrü 2,5 gündür, Drostanolone Enantat ise 10 gün yarılanma ömrüne sahiptir.

Masteron Etkileri:

1) fiziksel / atletik performans artışı (dayanıklılık, mukavemet, daha hızlı rejenerasyon)
2) fizik geliştirme (kas oluşumu, yağ kaybı)

3) kollajen sentezi ve kemik mineral içeriğindeki artış. Kolajen, protein esaslı yapıdır

4) bağ dokuları için materyal (bağlar, tendonlar, kıkırdak, eklemler ve kemikler).
5) Artan benlik saygısı
6) daha derin (erkekçe) ses
7) Vücut kıllarının koyulaşması ve kalınlaşması
8) IGF-1 ve MGF hormonlannın (kas büyümesini de teşvik eden) seviyelerinde artış,
9) artmış hemoglobin (kırmızı kan hücresi sayısı)
10) anti-glukokortikoid gibi davranarak kas dokuları üzerindeki anti-katabolik etki

Vücut Geliştiricileri İçin Masteron

Masteron'un kanser için ilaç olarak önemi, çeşitli nedenlerle yıllar boyunca azalmış ancak vücut geliştiricilerinin en çok aranan ilaçlarından biri. Bunun nedeni, aynı nedenle meme kanseri tedavisinde steroidin popüler olmasıdır. Aromatize olmaz ve halihazırda var olan östrojenle etkileşime girerek vücuttaki alım alanındaki bir engelleyiciye dönüştürülür. Birinin kullandığı diğer steroidlerin östrojenik veya progestronik yan etkileri ile mücadele etmek için yardımcı ilaç olarak çok iyi çalışır. Yan etki ile savaşmak için bir ilaç olarak Arimidex ve Letrozole yerine steroid döngüsüne dahil edilebilir.

Anabolik ve androjenik güçleri hafif veya düşük kategoriye girse de, androjenik özellikleri kasın sertleşmesi ve sesin derinleşmesi gibi gözle görülür haldedir. Masteron, yağları veya lipid içeriğini vücutta düşük tutarken kasları sertleştirir. Çevrimi kısa, yani vücutta tüketimden sonra 60 saatten fazla sürmez. Bu, Masteron'u etkili bir "ön yarışma" steroidine dönüştürür. Ayrıca, etkileri, en az yağ olan ve sıska kategorisinde düşen bir vücuda uygulandığında en çok belirgindir. Halkın inandığının aksine, kadınlar tarafından tedavi edilmek dışında kullanılmamalıdır. Dayanıklılığa rağmen, adrojenik özelliklerinin güçlü olduğu yıllar boyunca gözlemlenmiştir. Bunun nedeni, bir DHT uyuşturucu olması; karşılaştırıldığı testosterondan beş kat fazla adrojeniktir. Bunun üzerine, vücutta bulunan reseptör sitelerine bir iki kat fazla afinite gösterdi.

Meme Kanseri Tedavisinde Masteron

Masteron, kadınlarda meme kanseri tedavisinde tümörleri inhibe ederek ve önleyerek en önemli steroidlerden biri olarak ortaya çıkmıştır. Bu amaçla düşük anabolik ve androjenik gücü olan bir antineoplastik ajan olarak popüler hale gelmiştir. Diğer anabolik steroidlerin kullanımı nedeniyle kadınlarda görülen virilize edici etkiler olmaksızın vücuttaki östrojen düzeylerini düşürür.

Bazı hastalar başlangıçta kemoterapiden daha yararlı olmak için Tamoksifenli Masteron (Seçici Östrojen Alıcı Modülatörü) kullanımını bulmuşlardır. Masteron'un, vücudun belirli enzimleriyle etkileşerek, östrojen düzeylerini düşüren vücutta bulunan diğer steroidlerin aromatizasyonunu önlediği bulundu. Gıda ve İlaç İdaresi bu steroid üretimini tam olarak bu nedenle onayladı. Tarihsel olarak konuşmak gerekirse, ilaç firmaları Lilly ve Syntex tarafından piyasalara sunuldu ve bazı insanlar, kadınları akılda tutarak yapılan bu birkaç steroidden biri olduğunu söylüyor.

Masteron Doz Önerisi:

Masteron, testosterondan oluşan herhangi bir ilaç yığına dahil edilebilir. Birkaç doz önerisi var, ancak tıbbi gözetim ve rehberlik almak için idealdir. Vücutta enjekte edilmesi gereken yağ esaslı bir maddedir. Masteron'un Proponiate versiyonu için, haftada 300 ila 500 mg, enjekte edilen alternatif günler iyi bir dozajdır. Ancak, daha uzun bir yarılanma ömrü arıyorsanız, Masteron'un Enantit versiyonu, haftada 400-600mg dozaj miktarıyla haftada iki kez enjekte edilebilir.

Masteron Yan Etkiler

Masteron herhangi bir aromatizasyona (östrojen dönüşümü), DHT'ye dönüşüme ya da 5-AR enzimi tarafından güçlenmeye ve bir alkilsiz steroid olarak karaciğer sorunlarına neden olmaz. Bu bağlamda ve ayrıca genel yan etkilerde, Masteron Primobolan Deposu ile en iyi karşılaştırılmıştır.

Bir anabolik steroid döngüsündeki olumlu etkiler açısından Masteron, en azından miligram başına Primobolan kadar kütle kazanımı ve yağ kaybı için etkilidir ve sertleşme için daha iyi görünür.

Anahtar kelimeler : Masteron, Drostanolone, Dromostanolone, Drostanolone Propionate,

Nakliye ve Ödeme Koşulları

Adedi: 10g
Fiyat anlaşmalı
Paketleme: Dikkatli paket / folyo çantası
teslim etmek DHL, EMS, UPS, TNT, FedEX
Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Yolda zaman: Yaklaşık 3 ~ 7 iş günü (kapıdan kapıya)
Gümrük ücret oranı % 99'un üstünde
Satış sonrası servis ürünlerin emniyetini alacağımızı garanti ederiz, yoksa yeniden göndermeyi ücretsiz yapın.

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)