Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBoldenone Undesilenate

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin

Çin Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi
Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: bulksteroid@ycgmp.com
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 13103-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 86 13026161792
Fiyat: 1 USD /g
Ambalaj bilgileri: gizli ve örtülü paket
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T bitcoin
Yetenek temini: Kütle stokları
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Renk: sarı sıvı Takma ad: EQ
Tahlil: 98 % E-posta: bulksteroid@ycgmp.com
whatsapp: 86 13026161792 Skype: mengruozai

Boldenone Undecylenate Equipoise EQ Enjeksiyonluk Steroid Sıvı Vücut Geliştirme İçin

E-posta: bulksteroid@ycgmp.com

Whatsapp +86 13026161792

Skype: Canlı: 597878353

Boldenone Undeşilenleştirmek Eşpolitür   Hızlı Detay:

Ürün adı Boldenone undesilenat
Diğer adı Boldenone-10-undesenoattan; DEHİDROTESTOSTERON UNDECİLETRE
CAS kayıt numarası 13103-34-9
Moleküler formül C30H44O3
Moleküler ağırlık 452,67
tahlil 300 mg / ml
Ürün Özellikleri

Boldenone undecylenate, boldenonun bir esteridir ve ağırlık, kıl örtüsü veya genel fiziksel koşullarda bir gelişme istenildiğinde, zayıflatılmış atların tedavisinde bir yardımcı olarak önerilir. Kötü muamele sıklıkla hastalığı izler veya aşırı çalışma ve aşırı maruz kalma sonrasında meydana gelebilir.

Boldenon zayıflatılmış atların genel durumunu geliştirir, böylece kilo kayıplarının düzeltilmesine ve iştahın iyileşmesine yardımcı olur. Dengeli dengeli bir diyetin yerini tutmaz. En iyi sonuç, yalnızca iyi yönetim ve beslenme uygulamaları kullanıldığında beklenebilir.

Boldenon, yalnızca hastalıklar, cerrahi olgular ve travmatik yaralanmalar için diğer spesifik ve destekleyici tedaviye yardımcı tedavi olarak düşünülmelidir.

Boldenone 300 USP enjeksiyonu, atların tedavisinde veteriner tıbbında kullanılan uzun etkili bir anabolik steroid olan boldenone undesilenat sağlar. Boldenon belirgin anabolik özelliklere ve az miktarda androjenik aktiviteye sahiptir. Boldenonun hızlı bir etkisi vardır; bu avantajlıdır ve sık sık oral dozlama veya tekrarlanan enjeksiyonlara göre tercih edilir. 17-beta-hidroksil grubunun esterifikasyonu boldenonun etki süresini uzatmaktadır. Kas içine enjekte edilen yağ içindeki boldenon esterleri lipit fazından yavaşça absorbe edilir, böylelikle Boldenone 300 her 3-4 haftada bir aralıklarla verilebilir.

Boldenone 300, enjeksiyonluk 10 ml'lik bir çözelti içerisinde boldenon undesilenat içerir (300 mg boldenon undesilenat / ml).

Boldenone 300 intramüsküler enjeksiyon için koyu sarı renkli yağlı bir çözeltidir.

Gümrük işlemleri Gümrük geçiş oranından endişelenmenize gerek yok, gümrük iznimiz% 100,
Ürün paketleme Dikkatli paket. Size en uygun paketleme gümrükleri güvenli bir şekilde geçmek için seçilir. Veya kendi ideal yolunuz varsa, bu da göz önünde bulundurulabilir.
Satış sonrası servis Sizin için sıcak satış sonrası servis 24/7. Sorunuzun herhangi birisi bir an önce çözülür.
Güvenlik nakliye Ekspres (FedEx, UPS, DHL, EMS) ile hava yoluyla kargo. En profesyonel nakliyeci sizin için önerilir.
Teslimat süresi Stoklarımız var, bu nedenle ödemeyi aldığı gün hemen teslim edebiliriz.
Durum ödemesi Batı Birliği, Para gramı, T / T

Boldenone Undecylenate Equipoise Tanım:

Boldenone Undecylenate (Equipoise), bir döngü sırasında kullanıcılara yavaş fakat istikrarlı kazançlar verebilen steroid bir bileşiktir. Testosteronun östrojene dönüştürülmesinden kaynaklanan yan etkilerin çok az raporuyla nispeten güvende.

Boldenone Undecylenate yaygın olarak veteriner bileşiminin Equipoise markası olarak bilinir. Boldenone undecylenate, kimyagerlerin dianabolun uzun süren ebeveyn versiyonunu üretmeye çalıştığı zaman sentezlendi ancak elde edilen bileşik metandrostenolondan kimyasal olarak benzer olmasına rağmen eylemde ve etkide benzersizdi.
Boldenone, kimyasal yapısı nedeniyle östrojenle ilgili yan etkiler konusunda pek bir şey göstermez. Kadınlar ara sıra 25-50 mg / hafta civarında bu bileşikle deneme yapıyorlar. Boldenone ile yan etkiler azalıyor, artan bir iştah ve RBC sayısında artışın yanı sıra kullanıcılardan bildirilen en önemli yan etki, hemen hemen tüm anabolik steroidlerin yan etkileri olan HPTA'nın bastırılmasıdır. Jinekomasti, özellikle de bu yan etkiye duyarlı olanlarda mümkündür ancak bir SERM veya bir AI ile yönetilebilir. Uzun süren daha uzun dozlarla, kan sayımı ve artan pıhtılaşma riski açısından endişe yaratan kırmızı kan sayısında artış olabilir. Kan incelmesini teşvik eden ve / veya kan bağışı yapan kliniklerinde durdurmayı sağlayan takviyeleri genellikle boldenone kullanıcıları düşündürmektedir.

Boldenone Undecylenate Equipoise Dozu:

Equipoise en az haftada bir kez atletler tarafından enjekte edilir. Erkeklerde en çok haftada 200-400 mg (4-8 ml, 50 mg versiyon), kadınlarda haftada 50-75 mg dozda kullanılır. 25mg versiyonun mevcut tek ürün olması durumunda, enjeksiyon hacmi oldukça rahatsız olabilir. Rahatsızlığı azaltmak için doz şeması daha da bölünebilir, belki de her gün enjeksiyon yapılır. Enjeksiyon bölgelerini düzenli olarak döndürmek, tahriş veya enfeksiyon önlemek için dikkatli olunmalıdır. Bir bölgede çok büyük bir yağ hacmi püskürtülürse cerrahi drenaj gerektiren bir apse oluşabilir. Böyle bir sorundan kaçınmak için, sporcular her enjeksiyonu genellikle 3 ml olarak sınırlarlar ve her siteyi haftada bir defadan fazla, tercihen her hafta tekrar kullanırlar. Equipoise ile, yalnızca gluteus değil aynı zamanda bir enjeksiyon bölgesi için dış baldırlar da gerekebilir. Tabii ki 25mg ve 50mg dozajlı ürünlerle ilgili tüm problemler, bu steroidin yeni 100 mg'sı ve 200 mg / ml'lik sürümleri ile ortadan kaldırılmıştır; bu da kullanıcıya daha fazla dozajda özgürlük ve enjeksiyon konforu sunar.

Ben yıllardır Çin profesyonel steroid şirketinden floransa, bütün steroid tozlarının stoklarında, herhangi bir miktar kabul edilecektir. 24 saat içinde teslim edileceğine söz veriyoruz. Deneyin, kaliteyi bilirsiniz, sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Dünyadaki birçok insan kas oluşturmak için steroid kullanıyor.

Sıcak Ürünler:
Testosteron Serisi
Trenbolone Serisi
Nandrolone Serisi
Boldenone Serisi vb.
Lidokain hcl
lidokain
benzokain
Sarmalar (MK-2866, YK11 vb.)
GBL
Gümrüğe geçmek için aşırı ihtiyatlı paket alınacaktır.

Anahtar Kelimeler

EQ

Boldenon Undeşilenat

denge unsuru oluşturmak

EQ 300

Boldenone Serisi

Ekipois 300mg / ml

Steroid Sıvı

Sarı steroid

Boldenone Undecylenate Sıvısı

Ham Boldenon Undesilenat

Kas yapmak

Steroid Toz

İlaç Kaynağı

Testosteron enantiti

Trenbolon Asetat

Trenbolon Enantiti

Testosteron Propionat

Anabolik steroid

Beslenme

Yağ kaybı

Stanzolol

Qxandrolone (Anavar)

steroid

Yarı steril steroid

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)