Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone

Çin Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi
Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone Tedarikçi

Büyük resim :  Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Steroid Ham Toz Butyrolactone Sıvı / Butyrolactone

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yvonne
Sertifika: GMP, ISO 9001, USP, BP
Model numarası: 96-48-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Ambalaj bilgileri: gizli paket
Teslim süresi: 5-7 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: kütle stokları
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 96-48-0 Saflık: % 99.9
MW: 86.09 MF: C4H6O2
EINECS: 202-509-5 Kimyasal özellikleri: renksiz yağlı sıvı
Fiyat: negotiated Ambalaj: sağduyulu paket
posta: toni@ycgmp.com whatsapp: 86 18872220653

Tekerlek Temizleyici için% 99,9 Organik Solventler Gama G Butrolakton Sıvı / Butirolakton

Temel bilgi:

Model NO .: Butirolakton
Teslimat Günü: 3-7 İş Günü Hakkında
Kurye: DHL, EMS, FedEx, TNT, Aramex vb
Fonksiyon: Kas Kazancı
Marka: JC
Taşıma Paketi: Örtülü Paket veya Şişe
Şartname: 1 kg / şişe, 25 kg / davul
Menşei: çin
HS Kodu: 29061310
 • Model NO .: 96-480-0
 • Özelleştirilmiş: olmayan- özelleştirilmiş
 • Için uygun: yaşlı, yetişkin
 • Saflık:> 99%
 • İşlev: Tekerlek Temizleyici
 • Takma ad: Y-Butyrolactone, Butyrolactone
 • Marka: Ichem
 • Şartname: 1 kg / şişe, 25 kg / davul
 • HS Kodu: 3002100000
 • Toz: evet
 • Belgelendirme: GMP, USP
 • Devlet: sıvı
 • Görünüm: Renksiz Sıvı
 • Kurye: EMS, FedEx, DHL, Aramex, UPS
 • Teslimat günü: yaklaşık 3-10 iş günü
 • Taşıma Paketi: Örtülü Paket veya Şişe
 • Menşei: çin

Ürün Açıklaması:

Hızlı Ayrıntılar:
Ürün adı: G-butirolakton
Eş anlamlılar: 1-Oksisiklopentan-2-on, 2 (3H) -dihidrofuranon; 2 (3H) -Furanon, dihidro-; 2 (3H) -furanon, dihidro-; 2,3,4,5-tetrahidro-2-furanon 2-Oksolanon, 2-Oxotetrahydrofuran, 3-Hydroxybutyric asit lactone; butirolakton; Moleküler formülü: C4H6O2
Molekül ağırlığı: 86.09
EINECS: 202-509-5
Erime noktası: -45degree
Görünüm: Renksiz sıvı
Uygulama: indolebutrik asit ara madde olarak kullanılan ve aynı zamanda endüstriyel çözücü, seyreltici veya sertleştirici madde olarak kullanılabilir.Uygulama: indolebutrik asit ara madde olarak kullanılan ve ayrıca endüstriyel çözücü, seyreltici veya sertleştirici madde olarak kullanılabilir.

G-Butrolakton Bilgileri:
Butrolakton (g-butirolakton) suda çözünebilen zayıf karakteristik bir kokuya sahip higroskopik renksiz bir sıvıdır. kimyasal olarak yaygın bir çözücü ve tepkin maddedir, ayrıca bir temizleme çözücüsü olarak, bir süperküt sökücü olarak ve bazı ıslak alüminyum elektrolitik kapasitörlerde bir çözücü olarak kullanılır. İnsanlarda, bir ön ilaç görevi görür ve alkolle benzer etkilere sahip bir eğlence sarhoşluğu olarak kullanılır.

Katkısız şarap örneklerinden elde edilen ekstraktlarda butirolakton bulunmuştur. Bu bulgu Butyrolactone'un bazı şaraplarda doğal olarak oluşan bir bileşen olduğunu ve benzer ürünlerde bulunabileceğini göstermektedir. Tespit edilen konsantrasyon yaklaşık 5 μg / mL idi ve basit bir ekstraksiyon tekniği ve ardından GC / MS analizi kullanılarak kolayca gözlendi. Butrolakton peynir tatlandırıcılarında bulunabilir, ancak tipik olarak son gıda maddesinde% 0.0002 Butyrolactone içeriği ile sonuçlanır.

Asidik koşullar altında, her iki bileşiğin bir denge karışımı oluşturur. Bu bileşikler daha sonra bir polimer oluşturmak için devam edebilir. Lityum diizopropilamid gibi nükleofilik olmayan bir bazla tedavi edildiğinde, Butrolakton bir alfa-karbon nükleofil olabilir. İlgili bileşik kaprolakton, bu şekilde bir polyester yapmak için kullanılabilir. Birokton, kendi başına aktif değildir; onun etki mekanizması, bir ön ilacı olarak kimliğinden kaynaklanır. Hipnotik etkisi, alkolle kombinasyon halinde geliştirilmiştir. 2003 yılında yapılan bir sıçan çalışması, butirolaktonun etanol ile kombinasyon halinde, bir araya getirilmiş hipnotik etki gösterdiğini, çünkü uyku zamanlaması ölçüsünün her iki bileşenden daha uzun olduğunu gösterdi.

Butrolakton hızla kanda bulunan paraoksonaz (laktonaz) enzimleri tarafından dönüştürülür. [7] [8] Bu enzimlerden yoksun hayvanlar, Butyrolactone'dan hiçbir etki göstermemektedir. [7] Butrolakton daha fazla lipofiliktir (yağda çözünür) ve daha hızlı emilir ve daha yüksek biyoyararlanım gösterir. Bu farmakokinetik farklılıklar nedeniyle, Butyrolactone daha güçlü ve daha hızlı hareket etme eğilimindedir, ancak daha kısa bir süreye sahiptir; ilgili bileşik 1,4-butanediol (1,4-B) ise biraz daha az kuvvetli, daha yavaş etkili olmaktan, fakat daha uzun etkili olma eğilimindedir.

G-Butrolakton Uygulaması:
Asidik koşullar altında, her iki bileşiğin bir denge karışımı oluşturur. Bu bileşikler daha sonra bir polimer oluşturmak için devam edebilir. Lityum diizopropilamid gibi nükleofilik olmayan bir bazla tedavi edildiğinde, Butrolakton bir alfa-karbon nükleofil olabilir. İlgili bileşik kaprolakton bu şekilde bir polyester yapmak için kullanılabilir.

Butirolakton kendi başına aktif değildir; eylem mekanizması, bir ön ilacı olarak kimliğinden kaynaklanır.
Hipnotik etkisi alkol ile kombinasyon halinde geliştirilmiştir. 2003 yılında yapılan bir sıçan çalışması, butirolaktonun etanol ile kombinasyon halinde, bir araya getirilmiş hipnotik etki gösterdiğini, çünkü uyku zamanlaması ölçüsünün her iki bileşenden daha uzun olduğunu gösterdi.

Butrolakton, yağ şeklindeki toksik olmayan şeffaf bir sıvıdır. Su ile karıştırılabilir ve etanol eter, benzen ve aseton ile çözülebilir. Diğer birçok organik ve inorganik bileşiği çözebilir. Butyrolactone kullanımı çok güvenli ve kullanışlı, çünkü yüksek kaynama, güçlü ödeme gücü, iyi elektrik ve stabilite özelliklerine sahip bir sıvıdır. Birokton önemli bir organik sentetik hammadde ve ince bir çözücüdür. Esas olarak sentetik pirolidon serisi ürünler olarak siklopropilamin asetil-r-butirolakton olarak kullanılır, bunların yanı sıra, Butyrolactone da tarım kimyasalları, polimer, boya ve baskı için solvent olarak kullanılır. Hammadde olarak butirolakton kullanarak, aromatik kimyasallar, tıbbi ara ürünler ve pas sökücü üretebiliriz.

G-Butrolakton Fonksiyonu:

1) Pirolidon ürünlerini sentezlemek için kullanılabilir;
2) Siklopropilamin ve vitamin gibi bir farmasötik ara madde olarak kullanılabilir;
3) Herbisit ve bitki büyüme düzenleyicisi gibi bir böcek ilacı olarak kullanılabilir;
4) Alkenler, alkinler ekstraksiyon maddesi, emici ve dağıtıcı madde için kullanılabilir;
5) Bir antioksidan, plastikleştirici, dağıtıcı madde, sabitleme maddesi ve çözücü olarak reçinenin sentezlenmesi için kullanılabilir;
6) lif iplik çözücü, pıhtılaşma, boya asistanı ve antistatik ajan sentezlemek için kullanılabilir;
7) renkli film eski, elektrolit, kondansatör ve mürekkep yağlayıcı bir hammadde olarak kullanılabilir.

İlgili Bilgi:
Butrolakton ve BDO birçok endüstriyel ve ticari kullanıma sahiptir. Butirolaktonun önemli bir kullanım alanı, yaygın olarak kullanılan endüstriyel kimyasallar olan pirolidonların üretiminde bir ara ürün. Butyrolactone'un kuvvetli özünürlük özellikleri nedeniyle ikinci önemli bir kullanımı, elektronik ve yüksek teknoloji endüstrilerinde devre kartı temizleme ve boya sıyırma gibi uygulamalardandır. Diğer uygulamalar arasında herbisitlerin üretimi ve farmasötik ürünlerin üretiminde bir işlem yardımcısı bulunur. BDO, polieter dioller, üretan polimerler ve polyester polimerler gibi yaygın endüstriyel ve ticari ürünlerde bir ara madde olarak kullanılır. Polyester polimerlerin çoğu, araba tamponları gibi otomotiv bileşenleri olarak kullanılır. BDO ayrıca bir plastikleştirici, baskı mürekkeplerinde bir taşıyıcı çözücü ve bir temizlik maddesi olarak kullanılır.

Şartname:

Müşteriler için neyin önemli olduğunu biliyoruz:
- 24 saat müşteri hizmeti
- Gizli paketleme
- hızlı teslimat süresi
- Kaliteli ürünler
- En iyi fiyatlar
Bu noktaları karşıladığımızı garanti ediyoruz.
Müşterilerimize internet üzerinden en iyi hizmeti sunuyoruz: büyük veya küçük her sipariş, yüksek nitelikli müşteri destek uzmanından kişisel ilgi görür.

Bizim avantajlarımız:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: Kurumsal Standart
2) Tüm Saflık% 99
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

COA:

Test öğeleri Şartname Test sonuçları
Görünüm Temizle, renksiz şeffaf sıvı Temizle, renksiz şeffaf sıvı
Su (KF)% ≤0.03 0.010
Renk Hazen ≤20 6
Yoğunluk (D 20 g / ml) 1.125 ~ 1.130 1,127
Kırılma (Na 20 ) 1.436 ~ 1.437 1,4367
Diol (ağırlıkça%, GC) ≤0.02 0.018
Tetrahidrofura (ağırlıkça%, GC) ≤0.03 0.023
Saflık (GC)% ≥99.8% 99.85%

2, hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli sevkiyat. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ¡Ý99%
4) Biz çok hızlı ve güvenli ürünlerimizi gemi yardımcı olabilir kendi ajan / remailer / distribütör var ve biz transfer için orada stok var.

3, dünya çapında müşterilerimiz var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterileri rahat hissettirir, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
2) Pazar geribildirim ve mal geribildirim takdir edilecektir, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerden güven ve övgü kazanır.

Temas: Yvonne Bai

Mail: toni@ycgmp.com

Whatsapp: +86 18872220653

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Emma

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)