Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBüyüme hormonu Peptides

Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1

Çin Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi
Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Anti-Aging Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidler Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: coco@yuanchengtech.com
Sertifika: ISO9001:2008 , SGS , Pharmacopoeia Grade
Model numarası: Heksarelin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1vial
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Küçük Miktar İçin Güvenli Gizli Ambalaj
Teslim süresi: ABD'ye 7-15 iş günü, Eu
Ödeme koşulları: Banka Teli, Bitcoin, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: toplu stok
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: İlaç Hexarelin Saflığı: % 98,0'dan Düşük Değil
Başvuru Türü: enjeksiyon whatsapp: 8618872220806
Hexarelin Örnek: KULLANILABİLİR İletişim: coco@yuanchengtech.com

Anti-Aging, Yağ Losingand Kas Enjekte Büyüme Hormonu Peptidleri Kazanıyor Hexarelin 2mg / Flakon CAS 6140703-51-1

Wuhan Lianshangwang Technology Co, LTD

coco@yuanchengtech.com

whatsapp: +86 18872220806

Hexarelin Detayları:

Ürün adı Heksarelin
Sıra His-D-2-metil-Trp-Ala-Trp-D-Phe-Lys-NH2
Moleküler formül C47H58N12O6
Molar kütle 887,04022
CAS numarası 140703-51-1
Eş anlamlı Hexarelin Asetat, HEX, Examorelin


Hexarelin Fonksiyonu;


Hexarelin etkili bir kardiyoprotektif peptiddir. 6 amino asit içerir. Kullanımının etkileri şunlardır: güçte artış, yeni kas liflerinin büyümesi, zaten var olan kas liflerinin büyüklüğünde artış, sinirsel koruma, eklem gençleştirme ve yağ yakma.
Hexarelin'in doğal büyüme hormonunun salgılanmasını artırma yeteneğinden dolayı, etkilerinin çoğu, biraz daha az olsa da, sentetik GH ile benzerdir.

Hexarelin - düşük GHRP

Heksarelin GHRP-6 gibi başka bir hekzepeptiddir. Diğer GHRP'lerin bağlantılarını buradan kaldırın, Hexarelin karanlık at, kara koyun, genellikle belirtilmeyen ve genellikle belirli niteliklere sahip olan underdog. Oldukça az tahmin edilen bu peptid tarafa itilmemeli, bunun yerine vücut geliştiriciler ve sporcular için faydalarını ve kullanılabilirliğini anlamak için incelenmelidir.

Hexarelin Giriş

Yeni başlayanlar için Hexarelin, ortalama GHRP'niz değil. Amino asitin yapısı, büyüme hormonunun (GH) salınmasına yardımcı olduğu bilinen bir hekzapeptiddir. Eylem mekanizması bilim adamları tarafından henüz tam olarak anlaşılmamıştır. Ancak, bildiğimiz, heksarelin hem hipofiz bezi hem de hipotalamus üzerinde hareket etme yeteneğine sahip olmasıdır. En yüksek GH salınımını diğer herhangi bir GHRP'den daha iyi bildiği bilinmektedir.

Diğer peptidler gibi, heksarelin de doğal büyüme hormonunun daha fazla üretimini teşvik etme yeteneğine sahiptir ve vücudun GH üretme yeteneğini durdurmaz. Hekzelin, kemik mineral yoğunluğunu, mitoz ve mayozu, yağ kaybını, bağ dokusunu güçlendirmeyi ve cilt elastikiyetini arttırmaya yönelik çalışmalarda gösterilmiştir.

Hexarelin'in faydaları ve yan etkileri:

Yararları:

 • GHRP'den en güçlü darbe.
 • LBM'yi (yağsız vücut kütlesi) artırın.
 • Yağ azaltma konusunda yardımcı olun.
 • Kemik yoğunluğunu arttır.
 • Yaşlanma karşıtı özellikler cildi iyileştirir.
 • Kalp dokusunu iyileştirmek için gösterilen kalp koruyucu özellikleri.
 • İlginç bir şekilde, hekzelin ile en şaşırtıcı bulgu, GH salgılama özelliklerinden ayrı olarak kardiyak reseptörler üzerinde hareket etme kabiliyetiydi. Peptit, kardiyo koruyucu sol ventrikül basınç sorunlarına doğrudan yardımcı olabilir ve kalbin üzerindeki yara dokusunun iyileşmesine yardımcı olabilir. Yağsız ve obez laboratuar fareleri üzerinde yapılan araştırmalar, yağsız sıçanların GH plazma artışının obez sıçanlardan daha iyi bir şekilde faydalanabildikleri (sıçan daha heksarelin etkili bir şekilde üretildiği ve GH kullandığı daha sağlıklı) elde ettikleri sonucuna varmış, obez fareler aynı avantajı görmemiştir. . GH'yi izleyen çalışmalardan ayrı olarak, hem zayıf hem de obez sıçanların her ikisi de hekzelinlerin tüm kardiyo koruyucu özelliklerini almıştır.

Yan etkiler:

 • Artan kortizol seviyeleri.
 • Artmış prolaktin seviyeleri.
 • Alt libido.
 • Artmış prolaktin nedeniyle ilişkilerde korumak zor.
 • Olası jinekomasti.

Hexarelin Uygulaması
Hekzelin subkutanöz enjeksiyon olarak verildiğinde, hipofiz bezini GHRP-6 gibi bir nabız yoluyla harekete geçirir ve vücutta büyüme hormonunun dolaşmasına yardımcı olur. GHRP-6'dan farklı olarak, herhangi bir açlık yan etkisi yaratmaz. Hexarelin, vücuttaki GH düzeyini yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda GH salınmasını engelleyen ana suçlu olan somatostatini de bastırır. Bu, bollukta daha fazla GH olacağı anlamına gelir. Buna ek olarak, hexarelin mevcut en güçlü GHRP'dir, bu nedenle kullanıcılar duyarsızlaşmanın diğer GHRP'lerden daha hızlı olabileceğini fark etmelidir. Bu, uzun süreli kullanım için daha az ideal hale getirir, ancak hexarelin'in sağlıklı IGF-1 ve GH seviyelerini yükseltme yeteneği ile sentetik GH / IGF-1 döngüsünden çıkanlar için bir PCT aracı olarak mükemmel çalışır. Bu peptidin potensi göz ardı edilmemeli ve kortizol üretiminin yanı sıra prolaktin de artmaktadır. Steroid kullanımından yüksek seviyelerde görülebilecek hiçbir şeye yakın bir şey yoktur, ancak diğer GHRP'lere kıyasla kortizol / prolaktin yükseltmek için en güçlü afiniteye sahiptir.

Dozaj ve Kullanım
Heksarelin, diğer GHRP peptidleri gibi dondurularak kurutulmuş bir toz halinde gelir ve sulandırılmadan ve bir buzdolabına yerleştirilinceye kadar serin ve kuru bir yerde depolama yapılmalıdır. Tozu yeniden oluşturmak için bakteriyostatik su kullanılır ve insülin şırıngası, heksaelin subkutan enjeksiyonlarının uygulanması için tercih edilen yöntemdir. Kullanıcılar, 200mcg'nin heksarelin için doyma dozu olduğunu ve birkaç hafta boyunca toplam duyarsızlaşmanın gerçekleşebileceğini fark edeceklerdir. Ayrıca, doygunluk dozlarının çok ötesine dozlanırken, hipofiz bezinin zaman zaman alev alması dikkat çekicidir. Desensitizasyon, birkaç gün ila birkaç hafta boyunca hekserlin kullanımından koparak kolayca temizlenebilir. Bu GHRP en güçlü ve duyarsızlaştırma faktörü nedeniyle, bu peptidi kullanmanın en uygun yolunun diğer GHRP'ler gibi GHRP2, GHRP6 veya iPamorelin ile düşük dozlarda karıştırılacağına inanıyorum. Düşük bir heksearelin dozunu başka bir GHRP ile birleştirerek, daha büyük bir büyüme hormonu nabzı verme yeteneğinizi arttırırsınız. Bunu GHRH'lerle birleştirin ve GH'yi daha etkili bir şekilde serbest bırakacak sinerjistik bir karışımınız var. Aslında, sentetik HGH kullanıcıları için bu, bir GHRP + GHRH döngüsünde hekzelin ile birleştirilerek daha az eksojen GH kullanımı için para tasarrufu yapmanın uygun bir yolu olabilir. Sonuç olarak, bu protokolde hekzelin kullanımı vücutta maksimum GH salınımını oluşturacaktır.Rekabetçi Avantajlarımız


1. zengin deneyim.
Firmamız Çin'de uzun yıllar ilaç alanında profesyonel bir üretim fabrikasıdır
2. Üstün kalite, saflık ve elverişli.
Firmamız ilaç alanında Çin'de profesyonel bir lider üreticisidir. İyi kalite bizim gizli başarısı biridir.
3. Güvenli ve hızlı teslimat.
GOLDEN FORWARDER ve UK Warehouse'umuz var, bu sayede teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekteyiz.
4.Package: Profesyonel malzemelerle profesyonel paketleme.
5. Rekabetçi Fiyatlar: Yüksek qulity ile düşük fiyat.

Peptit Listesi
Melanotan II 10mg / şişe, 10vial / kutu Vücudun bronzlaşma tepkisini ölçün
CJC 1295 2mg / flakon, 10vial / kutu ghrh reseptörlerine bağlanma afinitesini arttırmak
Frag HG 176 191 2mg / flakon, 10vial / kutu yağ azaltıcı etkiler
GHRP-6 5mg / flakon, 10vial / kutu güç artışı, kas kütlesi, vücut yağ kaybı
GHRP-2 5mg / flakon, 10vial / kutu büyüme hormonu uyarımı
Trisozin Beta 4 (TB4) (TB-500) 2mg / flakon, 10vial / kutu kas büyümesini artırıyorum
Follistatin 344 1mg / flakon, 10vial / kutu
Melanotan I 10mg / şişe, 10vial / kutu endojen melanokortin peptid
cjc1295 dac 2mg / flakon, 10vial / kutu geliştirilmiş fizik ve iyi olma hissi
Semorelin 2mg / flakon, 10vial / kutu Yağsız vücut kütlesinin gelişimini arttırmak
Semorelin 5mg / flakon, 10vial / kutu Yağsız vücut kütlesinin gelişimini arttırmak
PT 141 10mg / şişe, 10vial / kutu hem erkek hem de kadınların libido etkilerini arttırmak
Frag HG 176 191 5mg / flakon, 10vial / kutu yağ azaltıcı etkiler
Ipamorelin 2mg / flakon, 10vial / kutu seçici bir gorwth hormonu salgılatıcı
Ipamorelin 5mg / flakon, 10vial / kutu seçici bir gorwth hormonu salgılatıcı
MGF 2mg / flakon, 10vial / kutu bodybuilders ve sporcular tarafından kullanılır
PEG MGF 2mg / flakon, 10vial / kutu bölgeye özel kas büyümesine neden olur
Heksarelin 2mg / flakon, 10vial / kutu büyüme hormonu salgı eksikliği tedavisi
Heksarelin 5mg / flakon, 10vial / kutu büyüme hormonu salgı eksikliği tedavisi
Oksitosin 2 mg 2mg / flakon, 10vial / kutu rahim kasılmaları stimülasyonu için kullanılır

Ürünümüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Biz 15 yıldır profesyonel üreticisi, dünya ticaretinde iyi bir üne.

Ürünümüzün çoğu USP standardıdır ve her zaman mevcuttur; iyi kalite ve yüksek saflıkta zevk almalısınız.

Rekabetçi bir fiyat sunabilecek bir iş ortağı seçmeniz önemlidir

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

coco@yuanchengtech.com

whatsapp: +86 18872220806

İlgilenebilirsin

AICAR

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10665212-99-purity-pharmaceutical-sarm-steroid-aicar-for-weight-loss-cas-2627-69-2.html

MKC-231 BCI-540

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10664892-coluracetam-sarms-powder-mkc-231bci-540-coluracetam-135463-81-9.html

flibanserin

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10665127-sarms-raw-powder-flibanserin-167933-07-5-for-female-sex-enhancer.html

GTx-007 / S4

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10665073-andarine-sarm-powder-muscle-mass-steroid-gtx-007-s4-yellow-powder-for-bodybuilding.html

MGF

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10711305-human-growth-steroids-hormone-peptides-mgf-for-muscle-building-2mg-vial.html

PEG-MGF

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10714692-peg-mgf-human-growth-peptides-for-weight-loss-and-body-building-2mg-5mg.html

CJC-1295

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10670665-cjc-1295-growth-hormone-peptides-loss-fat-and-keep-muscle-mass.html

GHRP-2 5mg / 10mg

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10715059-injectable-human-growth-peptide-ghrp-2-5mg-10mg-for-weight-loss-and-muscle-growth.html

Selank

http://www.maoyt.com/test/nutritionsteroids.com/sale-10670264-polypeptides-anxiolytic-growth-hormone-peptides-pure-selank-powder-pharmaceutical-standard.html

Anahtar Kelimeler:
Melanotan-1 Faydaları, CJC1295 GHRP6 peptidleri karışımı, Melanotan 1 Avrupa, Melanotan 1 Peptidleri Kaynak, Melanotan Fiyat, Melanotan ABD, Melanotan 1 ve MT2

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)