Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSERMs Steroidleri

Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9

Çin Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi
Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9 Tedarikçi

Büyük resim :  Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Yvonne
Sertifika: ISO9001:2008 , SGS , Pharmacopoeia Grade
Model numarası: 50-41-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Ambalaj bilgileri: gizli paket
Teslim süresi: 10-15 iş gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: kitle stcoks
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: BP / USP / EP Saflık: % 99,0'dan Düşük Değil
Başvuru Türü: Oral tablet / Hap / Kapsül / Sıvı diğer adı: Clomifene Sitrat, Clomid, Clomiphene
Örnek: KULLANILABİLİR Kategori Kelimeler: SERM, Antistrojen, PCT, Steroidler Kullanıcı Yan Etkileri, Gyno
price: negotiated Ambalaj: gizli paket
posta: toni@ycgmp.com whatsapp: 86 18872220653

Clomifene Citrate Clomid Antistrojen Tozu Klomifen Steroid PCT CAS 50-41-9

Temel bilgi :
CAS Numarası: 50-41-9
Moleküler Formül: C32H36ClNO8
Moleküler Ağırlık: 598.08

Açıklama:


Clomid (Clomiphene Citrate) resmi olarak seçici bir estrojen reseptör modülatörü (SERM) olarak sınıflandırılan güçlü bir anti-östrojendir. Pek çok açıdan, Nolvadex'deki (Tamoxifen Citrate) bir başka popüler SERM'ye çok benzer. Clomifene Citrate ilk olarak 1970'lerin başında güçlü bir doğurganlık yardımı olarak dünya çapında dikkat çekmiş ve bugün bu amaçla hala kullanılmaktadır. Ayrıca anabolik steroid kullanıcıları tarafından en sık kullanılan SERM'lerden biridir. Hayır, bu bir anabolik steroid değil, bazen anabolik steroidlerin neden olduğu östrojenik yan etkilerle savaşmak için kullanılabilir. Anabolik steroid kullanımı nedeniyle bastırılmış testosteron üretimini uyarmak için Post Cycle Therapy (PCT) ilacı olarak da kullanılabilir. Clomifene Citrate'in PCT kullanımı, anabolik steroid kullanıcısı için en yaygın kullanım ve en yararlı kullanım noktasıdır.

Vücut Geliştirme Uygulaması :


Clomifene Sitrat ayrıca, terapötik olarak kullanılabilecek güçlü anti-östrojen özellikleri taşır, ancak anti-östrojen özellikleri en yaygın olarak anabolik steroid kullanımı ile ilişkilidir. Testosteron ve birçok testosterondan türetilen steroidler, testosteronun aromataz enzimi ile etkileşimi yoluyla östrojene dönüştürme yeteneğine sahiptir. Östrojen seviyeleri yükseldikçe, jinekomastiye ve aşırı su tutulmasına neden olabilir. Ağır su tutma, yüksek tansiyonu da artırabilir. Anabolik steroid kullanımı sırasında Clomid ile takviye edilerek SERM östrojen reseptörlerine bağlanarak östrojen hormonunun bağlanmasını engeller. Bu, jinekomasti ile mücadelede çok yararlı olabilir, çünkü Clomid, reseptöre bağlandığında, estrojenin meme dokusunu uyarmasını önler. Su tutma üzerinde de olumlu bir etkisi olabilir, ancak serum estrojen seviyelerini aktif olarak azaltmayacağı için bazen yeterli değildir.

Clomifene Citrate mükemmel bir SERM'dir ve yıllardır anabolik steroid kullanıcıları arasında hangi SERM'in daha iyi olduğu, Clomifene veya Nolvadex gibi devam eden bir tartışma olmuştur. Döngüsü jinekomasti koruma amacı için ya biri çalışabilir. Bazıları Nolvadex'in daha iyi bir iş yapma eğiliminde olduğunu bildirmiştir, ancak doğru bir değerlendirme yapmak için her ikisini de farklı zamanlarda denemeniz gerekebilir. Sonra PCT kullanımımız var ve her ikisi de eşit derecede etkili ve önemli. Birçok yüksek sesle Nolvadex, PCT amaçları için çok daha üstün bir SERM'dir; Ancak, bu ifadede ortak bir sorun var. Clomid kullanan çoğu kişi yeterince kullanmaz. Bir miligram miligram temelinde Nolvadex daha güçlüdür, bu yüzden Nolvadex ile eşleşecek bir Clomid dozu planlamazsanız, Clomifene Citrate'de hayal kırıklığına uğrayacaksınız. SERM'leri ve çeşitli öğeleri kullanmadan önce öğrenin ve anlayın. Doğru dozlama protokollerini anlayın ve kullandığınız Clomid ve herhangi bir SERM'den en iyi şekilde yararlanın.çevrim veya doz incelemeleri:


Anabolik steroid kullanıcısı için, döngü estrojenik koruma için standart Clomifene Citrate dozları, normal olarak, döngü süresi boyunca günde 50 mg olacaktır. Bu hile yapmazsa, Clomifene Citrate'nin herhangi bir miktarı işe yaramaz. Bu, ihtiyacınız olan korumayı sağlamazsa, birçok kişinin döngü koruması için SERM Nolvadex ile daha büyük bir başarı elde ettiğini unutmayın. Bununla birlikte, Arimidex gibi bir AI'ya çok iyi ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sonra PCT Clomid kullanımı ile kaldık. Standart PCT Clomifene Citrate dozları normalde 1-2 hafta boyunca günde 100-150 mg olarak başlar. Buradan, doz 1-2 hafta boyunca günde 50-100 mg'a düşecek ve günde 50 mg'da 1-2 hafta ile bitirilecektir. Total Clomifene Citrate tedavisi 4-6 hafta sürmelidir, bu nedenle dozlama, bu toplam programa dayandırılmalı ve dikkate alınmalıdır. Çoğu, Nolvadex ve HCG'yi dahil ederek PCT kurtarmalarında da çok daha başarılı olacak. Clomid PCT kullanımınızı planlarken zamanlama da önemlidir ve bu zamanlama faktörü HCG'nin dahil edilmesine bağlı olarak değişecektir:

  1. Eğer siklusunuz herhangi bir büyük ester bazlı anabolik steroid ile bitiyorsa, son enjeksiyonunuzdan 2 hafta sonra Clomid'e başlayacaksınız.
  2. Eğer siklusunuz tüm küçük ester bazı anabolik steroidlerle bitiyorsa, son enjeksiyonunuzdan 3 gün sonra Clomid'inize başlayacaksınız.
  3. Eğer siklusunuz herhangi bir büyük ester bazlı anabolik steroid ile bitiyorsa, HCG tedavisine son on gün sonra HCG'ye başlayacak ve HCG tedavisi tamamlandıktan sonra Clomifene Citrate'e başlayacaksınız.
  4. Eğer siklusunuz tüm küçük ester bazı anabolik steroidler ile bitiyorsa, HCG tedavisine son verildikten 3 gün sonra HCG'ye başlayacak ve HCG tedavisi tamamlandıktan sonra Clomifene Citrate'e başlayacaksınız.

Clomifene Sitrat (Clomid) İlgili Sıcak Satış Anabolik Steroidler :

Ham Steroidler Toz Kaynağı SERM SARM'leri Ön Karışımlı Yarı Mamul
Steroid Çözümü
Blend Steroid Çözümleri
Testosteron Harmanı Sustanon 250mg, 400mg / ml Test karışımı 450 mg
Testosteron propionat Test Prop 100mg / ml Test karışımı 500 mg
Testosteron enantat Test 250 mg, 300 mg / ml Tri Tren 180 mg
Testosteron cypionate Cyp 250mg, 300mg / ml'yi test edin Tri Testi 300mg, 400mg
Nandrolone Decanoate Deca Durabolin 250mg / ml Tri Deca 300mg
Nandrolone Phenypropionate NPP 100mg, 150mg / ml Tren Testi 225mg
Boldenone Undesilenat Equipoise 250mg, 300mg / ml Tren Test Deposu 450mg
Oxandrolone Boldenone Cypionate 200 mg Eşit Test 450 mg
stanozolol Winstrol Süspansiyon 50mg su Üstün 450mg
Trenbolon asetat Stanozolol 50mg / ml yağ bazlı Anomass 400 mg
Trenbolone Enantat Tren Ace 100mg / ml Rippex 225mg
Drostanolone Propionate Trenbolone tr 100mg, 200mg / ml Kütle 500 mg
Metenolon asetat Tren Hexa 75mg / ml Rip Kesim 175mg
Dianabol Masteron 100mg, 150mg / ml TMT 300mg
Turinabol Primobolan 100mg / ml TMT 375mg
Clomifene Sitrat Anavar 50mg / ml TM Karışımı 500mg
MK-2866 Anastrozol 5mg / ml Tri-Trenabol 150mg
Daha Daha Daha


Rekabet avantajları :


1. zengin deneyim: biz bu alanda uzmanlaşmak yıllardır, bizim steroidler neredeyse dünya üzerinde ihraç edilmiştir. Amerika, Kanada, uk, brezilya, almanya, rusya, avustralya, yunanistan, polonya, bulgaristan, rumania, hollanda, İsveç, Ukrayna, Letonya, Litvanya, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, Meksika, Tayland, Hindistan, Malezya, Singapur, diğer Orta Doğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Amerika ülkeleri ve daha fazla Alan.
2. Büyük kalite, Yüksek saflık ve Uygun fiyat.
3. Güvenli ve hızlı teslimat: Çok sayıda farklı güvenli paketleme yöntemleri, ekspres seçiminde deneyim, gelmesi için 4 ~ 7 gün, başarılı oran% 99.
4. İyi satış sonrası servis. Çeşitli sorunları çözmek için 24/7 çevrimiçi!

Burada düzenlenmiş bir sipariş budur:


Aşama 1
Lütfen bana uygun olanları, miktarları ve hedef ülkeyi bildirin.
Adım 2
Tüm detayları onayla ve bize satınalma siparişi ver.
Aşama 3
Ürünümüzün detay fiyatını gönderiyoruz ve referans için uygun nakliye yöntemini sunuyoruz.
4. Adım
Siparişi onaylıyor ve% 100 önceden para ödüyorsunuz ve iletişim kurulacak kişi / şirket, adres, cep telefonu numarası, posta kodu ve özel gereksinimleriniz dahil olmak üzere ayrıntılı iletişim bilgilerini bize iletin.
Adım 5
Parsel ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde düzenlenecektir.
Ürünleri ayırt etmek için fotoğraflar sunulacak.
Takip numarası mevcuttur.
Paketlenmiş, parsel için imzalarsınız.
6. Adım
Parsel aldıktan sonra satış sonrası hizmet sunuyoruz.

İPUÇLARI: Sipariş Nasıl Verilir?


Sipariş vermeye hazırsanız, lütfen "Hemen İletişime Geçin" iletişim formunu kullanın veya ürün isimleri ve miktarları ile doğrudan bir e-posta gönderin.
Jeana , mesajı gönderdiğinizden itibaren 1 saat ila 12 saat içinde size cevap vermeyi hedefliyor. Siparişinizi halledecek.
Lütfen Jeana'nın e-posta adresini adres defterinize eklemeyi unutmayın, böylece gelen kutunuza ineceğinden emin olabilirsiniz.Etiket kelimeler:
Clomid (Clomifene Citrate), Clomid 50mg, Clomifene Testosteron, Clomifene Sitrat Tozu,
Clomifene Citrate Capslues, Clomifene Citrate Homebrew, Clomiphene Citrate Tabletler

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Emma

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)