Profesyonel Tedarik% 99 Ham Steroid Anabolik Hormon Tozları Yarı-bitmiş enjeksiyon yağları, Oral yağlar, SARMS ve Peptidler.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerLokal Anestezik İlaçlar

Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

Sertifikalar
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
iyi kalite Testosteron Steroidler satış için
Müşteri yorumları
I am happy so far with the raw powders. The test propionate is crystalline like its supposed to be and the test enanthate is as it should appear.

—— Alex

The product awesome , you awesome ! I am very happy for working with you.

—— Sandoval

He care the order payment more than I do , but I have to say he care my parcels much more than I do when tracking the orders !

—— Edoardo

Ben sohbet şimdi

Lidokain kas 137-58-6

Çin Lidokain kas 137-58-6 Tedarikçi
Lidokain kas 137-58-6 Tedarikçi Lidokain kas 137-58-6 Tedarikçi Lidokain kas 137-58-6 Tedarikçi Lidokain kas 137-58-6 Tedarikçi

Büyük resim :  Lidokain kas 137-58-6

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: YC
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 137-58-6

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiated (Best offer will be provided based on your quantity)
Ambalaj bilgileri: Profesyonel gizli paket, Folyo çantası veya talebiniz.
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 3000kg / Hafta
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: 137-58-6 Tahliller: %99,5
Ambalaj: 25kg/davul Moleküler formülü: C14H23N2O
Moleküler ağırlık: 235.3447 EINECS: 205-302-8
Görünüm: Beyaz kristal E-posta: coco@yuanchengtech.com
whatsapp: 86 18872220806

lidokain

Lidokain CAS: 137-58-6
Lidokain Tahlilleri:% 99
Lidokain Ambalaj: 25kg / davul
Lidokain Moleküler Formülü: C14H23N2O
Lidokain Moleküler Ağırlık: 235.3447
Lidokain EINECS: 205-302-8
Lidokain Görünüm: Beyaz kristal


Bizim avantajlarımız:
1. rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler
2. profesyonel hizmet
3. yeterli stok ve hızlı teslimatAçıklama:

Lidokain yaygın bir lokal anestetik ve sınıf-1b antiaritmik ilaçtır. Lidokain, diş anestezisi olarak enjekte edilen veya hafif cerrahi için lokal anestezik olarak kullanılan deri iltihaplarından kaşıntı, yanma ve ağrıyı hafifletmek için topikal olarak kullanılır. Lokal infiltrasyon anestezisinde plastik ve kozmetik operasyonda yaygın olarak kullanılan prokainin yerini alır, sinir hücre zarının sindirilebilirliği ve iletimini bloke etmek için sodyum kanal inhibisyonu.
Temel Sağlık Sisteminde ihtiyaç duyulan en önemli ilaçların bir listesi olan Dünya Sağlık Örgütü'nün Temel İlaçlar Listesinde yer almaktadır.


Uygulama:

Lokal anestezik olarak lidokainin etkinlik profili, hızlı etki başlangıcı ve ara etkinlik süresi ile karakterizedir. Bu nedenle lidokain infiltrasyon, blok ve yüzey anestezisi için uygundur. Bupivakain gibi daha uzun etkili maddeler bazen subdural ve epidural anesteziler için tercih edilir; Bununla birlikte, lidokain, hızlı bir etki başlangıcı avantajına sahiptir. Epinefrin, arterleri kanamayı azaltır, kanamayı azaltır ve aynı zamanda lidokainin emilimini geciktirir ve neredeyse anestezi süresini iki katına çıkarır. Yüzey anestezisi için çeşitli mevcut formülasyonlar kullanılabilir. G. Endoskopiler için, entübasyondan önce, vs. Lidokainin pH'ını tamponlamak yerel donmayı daha az ağrılı hale getirir. Kısa oftalmik prosedürler için gözlerde lidokain damlaları kullanılabilir.

Lidokain, muhtemelen, muhtemelen pasif difüzyon ile kan-beyin ve plasenta bariyerini geçer.
Lidokain karaciğer tarafından hızla metabolize edilir ve metabolitler ve değişmemiş ilaç böbrekler tarafından atılır. Biyotransformasyon, oksidatif N-dealkilasyon, halka hidroksilasyon, amid bağlantısının bölünmesini ve konjugasyonu içerir. Biyotransformasyonun ana yolu olan N-dealkilasyon, metabolitleri monoetilglisoksilidid ve glisiniklidid verir. Bu metabolitlerin farmakolojik / toksikolojik etkileri Lidokaininkine benzer, ancak daha az güçlüdür. Uygulanan Lidokainin yaklaşık% 90'ı çeşitli metabolitler şeklinde atılır ve% 10'dan daha azı değişmeden atılır. İdrardaki birincil metabolit, bir 4-hidroksi-2, 6-dimetilanilin konjugatıdır.Paketleme ve teslimat süreci:

1. Teslim: Parseller ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenecektir.
2. Ambalaj: Steroidler tozları gümrükten geçmek için yeterince paketlenmiş olurdu
3. dünya çapında güvenle. Geleneksel Çin yemekleri, çamaşır ve banyo malzemeleri ve diğer ekipmanlar gibi ambalajlar ...
4. Ekstra servis: Steroidleri ayırmanız için paketin fotoğrafları sağlanacaktır.
Serbest bırakıldıktan sonra 5.Tracking numarası sunulacak.
6. satış sonrası servis: parsel var sonra herhangi bir sorunuz, lütfen ilk kez bize ulaşın. Sorunlar derhal sizin için çözülecektir.Geçerlik sertifikası
Ürün adı
Lidokain hidroklorür
Diğer adı
Lidokain hcl
Test metodu
USP
tahlil
≥99.8%
Karakterler
Beyaz kristal toz
CAS Numarası.
73-78-9
Moleküler formül
C14H23CIN2O
Moleküler ağırlık
270.7982
Uygulamalar
1. Lokal anestezi.
2. Epilepsi Tedavisi.
3. Astım Tedavisi.
Paketleme
1kg veya 5kg / torba, 25kg / davul
Raf ömrü
24 ay
Depolama
Kapalı ve serin yerde kapalı kaplarda saklayın. Işıktan, nemden ve zararlılardan koruyun
istilası.
Lidokain - Klinik Farmakoloji
Hareket mekanizması:
Lidokain, nöronal membranı, impulsların başlatılması ve iletilmesi için gerekli olan iyonik akışları engelleyerek stabilize eder ve böylece lokal anestezi etkisini gerçekleştirir.


Hemodinamik:
Aşırı kan seviyeleri, kardiyak output, total periferik direnç ve ortalama arteriyel basınçta değişikliklere neden olabilir. Merkezi sinir blokajı ile bu değişiklikler otonomik liflerin bloğuna, lokal anestetik ajanın kardiyovasküler sistemin çeşitli bileşenlerine doğrudan bir depresan etkisine ve / veya mevcut olduğunda epinefrinin beta-adrenerjik reseptör uyarıcı etkisine atfedilebilir. Tavsiye edilen dozajlar aşılmadığında net etki normalde mütevazı bir hipotansiyondur.


Farmakokinetik ve metabolizma:
Farklı formülasyonlardan, konsantrasyonlardan ve kullanımlardan türetilen bilgiler, Lidokainin parenteral uygulamadan sonra tamamen emildiğini, örneğin uygulama yeri ve bir vazokonstriktör ajanın varlığı veya yokluğu gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak emilim hızını ortaya çıkarmaktadır. İntravasküler uygulama haricinde, en yüksek kan seviyeleri, interkostal sinir bloğu ve en düşük subkutan uygulamadan sonra elde edilir.


Lidokain Endikasyonları ve Kullanımı:
Lidokain Hidroklorür Enjeksiyonu, USP, brakiyal pleksus ve interkostal gibi periferik sinir bloğu teknikleri ve lomber ve kaudal epidural bloklar gibi merkezi nöral teknikler ile perkütan enjeksiyon ve intravenöz bölgesel anestezi gibi infiltrasyon teknikleri ile lokal veya bölgesel anestezi üretimi için endikedir. Standart ders kitaplarında anlatılan bu teknikler için kabul edilen prosedürler gözlemlenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

coco@yuanchengtech.com

whatsapp: +86 18872220806

İletişim bilgileri
Wuhan Lianshangwang Technology Co.,LTD

İlgili kişi: Cindy Steroids

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)